ZŠ a MŠVřesovice

Veselé Velikonoce aneb šití velikonočních dekorací

Veselé Velikonoce aneb šití velikonočních dekorací

V pátek 2. 4. 2022 proběhlo v družině projektové odpoledne s názvem „Veselé Velikonoce aneb šití velikonočních dekorací“.

V pátek 2. 4. 2022 proběhlo v družině projektové odpoledne s názvem „Veselé Velikonoce aneb šití velikonočních dekorací“. Cílem akce bylo užít si netradičně páteční odpoledne společně s dětmi a poté i rodiči.  Na programu bylo šití velikonočních dekorací jak v ruce, tak i na novém šicím stroji, který se nám podařilo díky tomuto projektu do družiny pořídit. První ostych a strach zasednout za šicí stroj vystřídalo nadšení a nakonec největší radost z již hotových výrobků.  Naše provizorní šicí dílnička se hemžila slepičkami, zajíčky, ptáčky a jinou velikonoční drobotinou.

Datum vložení: 4. 4. 2022 11:32
Datum poslední aktualizace: 11. 8. 2022 11:32

Družina

Facebook

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Počasí

dnes, pátek 24. 5. 2024
déšť 19 °C 11 °C
sobota 25. 5. déšť 20/11 °C
neděle 26. 5. déšť 21/12 °C
pondělí 27. 5. slabý déšť 21/13 °C

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Až přijde máj, vyženeme kozy v háj.

Pranostika na akt. den

Suchý květen - suchý rok.

Partneři