ZŠ a MŠVřesovice

Veselé Velikonoce aneb šití velikonočních dekorací

Veselé Velikonoce aneb šití velikonočních dekorací

V pátek 2. 4. 2022 proběhlo v družině projektové odpoledne s názvem „Veselé Velikonoce aneb šití velikonočních dekorací“.

V pátek 2. 4. 2022 proběhlo v družině projektové odpoledne s názvem „Veselé Velikonoce aneb šití velikonočních dekorací“. Cílem akce bylo užít si netradičně páteční odpoledne společně s dětmi a poté i rodiči.  Na programu bylo šití velikonočních dekorací jak v ruce, tak i na novém šicím stroji, který se nám podařilo díky tomuto projektu do družiny pořídit. První ostych a strach zasednout za šicí stroj vystřídalo nadšení a nakonec největší radost z již hotových výrobků.  Naše provizorní šicí dílnička se hemžila slepičkami, zajíčky, ptáčky a jinou velikonoční drobotinou.

Datum vložení: 4. 4. 2022 11:32
Datum poslední aktualizace: 11. 8. 2022 11:32

Družina

Facebook

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Počasí

dnes, sobota 9. 12. 2023
sněžení 0 °C 0 °C
neděle 10. 12. déšť se sněhem 2/-1 °C
pondělí 11. 12. slabý déšť 2/0 °C
úterý 12. 12. slabý déšť 3/2 °C

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Lepší Vánoce třeskuté než tekuté.

Pranostika na akt. den

Jaký prosinec, takový bývá celý rok.

Partneři